ÖZEL ALAŞIM VE NİKELLİ HURDALAR

ÖZEL ALAŞIM VE NİKELLİ HURDALAR

Özel alaşım olarak adlandırdığımız fiziki olarak parça ve talaş formunda bulunan ısıya ve darbeye dayanıklı  Nikel, Molibden, Kobalt, Titanyum, Volfram, Niyobyum vb. alaşımlı  hurdaların alımını yapmaktayız. Bu malzemeleri kendi bünyemizde deneyimli elemanlarımız ve makinalarımızla ayrıştırımını ve geri kazanım standartlarına getirerek yurtdışında bulunan iş ortaklarımıza gönderimini yapmaktayız.

İlgilendiğimiz Alışımlar ve Sektörler

INCONEL, MONEL, NIMONIC, NİKEL ŞABLON, TİTANYUM, VANADYUM, KOBALT, NIYOBYUM, WOLFRAM, MOLİBDEN, HER TÜRLÜ UÇAK MOTORU HURDALARI, PETROKİMYA HURDALARI ve ÇİMENTO FABRİKASI HURDALARI

PASLANMAZ ÇELİK HURDA

Paslanmaz çelik hurdası denildiği zaman AISI 200 Serisi, AISI 300 Serisi, AISI 400 Serisi Olan Aynı zamanda Krom-Nikel Alaşımlarının tümü ve farklı sektörlerden çıkan Dubleks, Nikelli-Bakırlı talaşlar, Segman hurdası, Düşük Nikelli talaşlalar vb. hurdaları almaktayız.
Hurdaları şirketimizde bulunan pres ve balya makinaları ile 30x30 - 50x50 Balyalayarak veya 1 x 1,5 mm boylarında kesilerek paletlemekteyiz ve yurt dışında çalıştığımız firmalara ihracat yapmaktayız.

ÇIKMA HURDA

Çimento fabrikalarından ve diğer sektörlerden Çıkan 25/12, 25/15, 25/20, 25/25, 27/4 Manganlı, Ni-Hart, Dublex, Yüksek Krom Alışımların, ayıklanması,kalite kontrol ve temizlenmesi yapılır. Uygun ebatlarda plazmada kesilir ve dökümhaneler veya ihracat için paletlerde ambalajlanır ve temini yapılır.