Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Koca Metal Hurda alaşımları ve kullanım alanları konusunda üst düzey bilgiye sahip olup dökümhaneci partnerları ile uzun soluklu ve problemsiz bir şekilde çalışmaktadır. 

Doğru malzemeyi, doğru kalitede ve doğru zamanda temin edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Koca Metal sizin için Hurda malzemeleri tek tek kontrol eder, asla ama asla farklı bir alışım veya herhangi bir kontamine atık olmamasına özen gösterir. İstediğiniz ebatta keser ve kolay taşımanız ve kullanmanız için en uygun şekilde paketler.

Böylelikle siz sadece üretime ve ürünlerinize konsantre olur verimliliği arttırırsınız.
 

Bizi size ait bir hammadde deposu olarak düşünün biz kalan sorumlulukları üstlenelim.

Kalite Kontrol ve Sertifikalarımız

Koca Metal deneyimli ve profesyonel kadrosu ile kaliteyi ve insan sağlığını önemsemektedir. İnsan sağlığı ve çevreye verilen zararın en aza indirilmesi adına firma bünyemizde radyo aktif malzemelerin ayrıştırılması için altı(6) adet radyasyon cihazı bulundurmakta ve bu cihazlar ile birlikte çevremizi ve insanlarımız radyoaktif maddenin zararlarından korumaktayız.

Metalin işlenmesi ve geri dönüşümün sağlanması adına firmamız bünyesinde bir çok yardımcı ekipman bulunmaktadır bunlardan bazıları ve en önemlileri 30 x 30 x 20-50 cm balya makinası, mıknatıslı ayrıştırıcı, ekskavatör, forkliftler, plazma makinası, kalın metal parça kesen makas, analiz cihazları, radyasyon ölçer aletler, konteynır yükleme ve indirme için rampa gibi makinalar ile iş ortaklarımıza güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

FİRMAMIZ GERİ DÖNÜŞÜM LİSANSI VE BELGESİNE AYNI ZAMANDA TEHLİKELİ VE TEHLİKESİZ ATIK TOPLAMA - AYIRMA VE HURDA METAL İŞLEME BELGERİNE SAHİPTİR.

Genel Müdürümüzün Mesajı

Müdür36 Yıllık tecrübesi ile KOCA METAL, paslanmaz çelik hurda, özel alaşımlı hurda pazarının önde gelen firmasıdır.
 
Firmamız 500 m2’si kapalı alan olmak üzere,2500 m2’lik beton zemin alanda faaliyet göstermekte. Yaklaşık yıllık 7000 ton kapasitesinin %50 sini ihraç eden ve %50 sini Türkiye içerisinde dökümcülere veren firmamızda 30 x 30 cm ebatlarında balya yapan pres makinesi, mıknatıslı ayırıştırıcı donanımlı vinç, forkliftler, plazma makinesi, kalın hurda kesim makası, analiz cihazları, radyasyon ölçer cihazlar ve konteynere yükleme indirme rampa kulanılmakta.
 
Türkiye’de ve yurt dışında önde gelen hassas dökümcüler ve fabrikalarla çok sıkı iş birliğinde olup, kendi alanında uzman tecrübeli çalışanlarımızla müşterilerimizin taleplerini eksiksiz yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktayız.
 
Hurda işimize ek olarak hurda aldığımız işyerlerini destek amaçlı yurt dışından paslanmaz çelik hammade temini de yapıyoruz. Böylece iki taraflı kazan ve kazandır ilkesi ile çalışıyoruz.
 
Ayrıca bu sene özel alaşım, yüksek nikelli alaşım talaşlı imalat yapan kuruluş ile ortak olmanın ayrı heycanını yaşamaktayız. Ortak olduğumuz kuruluş 6 senelik tecrübesi le Uçak, Petro-Kimya ve Enerji sektörlerine mükemmlel hizmet  vermektedir.
Erhan Koca

Şirket Prensipleri

 
 
  • Kalite

  • Müşteri memnuniyeti

  • Kazan ve kazandır ilkesi

 
 
Geri Donusum